Sayın arkadaşlar, voleybol hayranları,
Hoş geldiniz!

MINISTRY OF PHYSICAL EDUCATION & SPORT / BULGARIAN VOLLEYBALL FEDERATION / PRIMORSKO MUNICIPALITY / KITEN MUNICIPALITY /
SOUTH-WEST UNIVERSITY “NEOFIT RILSKI” / ASSOCIATION FOR PHYSICAL EDUCATION, SPORT, DANCE & RECREATION

Bulgaristan Karadeniz sahilinin güneyinde bulunan güzel Primorsko tatil merkezinde ve 4 kilometre uzaklığındaki Kiten kasabasında düzenlenen “Geleneksel Uluslararası Çocuk ve Gençlik Voleybol BG VOLEY” Kupası Turnuvasına katılmanıza davet edebilmemizden mutluyuz.

Birkaç devletten spor takımlarının Bulgaristan Cumhuriyeti’nde bir araya gelecekleri bu büyük spor etkinliğin amacı, turnuvanın Avrupa ve dünya çapında kalıcı ve daha da gelişecek olan spor olayı haline getirilmesidir.

 (KIZ VE ERKEK ÇOCUKLARI):

I. Aşama (Etap)

10 ile 16 Haziran 2011

U 10/U 12/U 14/U 16/U 18/over 18

II. Aşama (Etap)

7 ile 13 Ağustos 2011

 13 ile 19 Ağustos 2011

U 10/U 12/U 14

U 16/U 18/over 18

Ayrıca Düzenleme Komitesinin onayı alındıktan sonra diğer yaş gruplarının katılmasına da imkan sağlayabiliriz. Mümkün olduğu çok takımın yetenek ve kabiliyetini göstermesine şans verebilmemiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Galip çıkan takımlara diploma, kupa, küçük heykel, madalya, plaket ve saire anmalık ödülleri dağıtılacak. Bazı özel kategorilerde de ödüller verilecek.
Bütün takımlar turnuvaya katılımlarını anımsatacak diploma, onur kupası ve saire anmalık ve hediyelik eşyalar alacaklar.

Takımların geliş tarihinde turnuvanın düzenleme düzeni belirlenecek ve kur’a çekilecek olan teknik toplantı düzenlenecek
.

Maçlar uygun suni malzeme ile kaplamalı açık oyun sahası ve spor salonunda kapalı oyun sahalarında düzenlenecekler.

Gelişmiş gençlik tatil merkezleri olan Primorsko ve Kiten tatil kasabalarında diskotek, bar, İnternet kulübü, temiz ince kumlu plajlar gibi birçok eğlence yeri de vardır.

Turnuvaya katılım fiyatı (tek kişi için):

EUR 120 -
standart konaklama (2 - 4 kişilik oda, banyo, WC)
EUR 170 - yüksek sınıf konaklama (TV, buzdolabı ve saire.);

1. Konaklama –
I. Aşama (Etap) - 10.06. günü akşam yemeğinden 16.06. günü öğle yemeği dahil olmak üzere 10.06-16.06. tarihleri arasında tam pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği);
II. Aşama (Etap) - 07.08. (13.08)  günü akşam yemeğinden 13.08. (19.08) günü öğle yemeği dahil olmak üzere 07.08. (13.08)-13.08. (19.08) tarihleri arasında  tam pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği);
2. Tatil ücreti;
3.
Sağlık hizmetleri
– maçlarda ilk yardım, gerektiğinde 24 saatlik sağlık hizmetleri (sağlık sigortası gerekli);
4. Plajda cankurtaran;
5. 24-saatlik korumalı park yeri;
6. Turnuva düzenleyicileri ile 24-saatlik temas ve yardım, gerekliyse;
7. İsteğiniz üzerine takımınıza ait İnternet sayfasının hazırlanması
;
8. İnternet sitenizin sayfalarında sponsorlarınızın reklamları da bu fiyata dahildir.
 Diğer harç ve ücretleri ödenmezler
.

Katılmacıların yerleştirildiği komplekslerde konukların kalacakları günleri hoş ve eğlenceli geçirmeleri için gerekli her şey bulunmaktadır.

Düzenleme Komitesi grup rehberlerini kolaylaştırmak üzere her 15 katılmacı için 1’er ek kişi ödemesiz kabul edilir, 30 kişilik grup için 2 kişi ödemesiz olarak davet edilir. Bunun yanı sıra kalış süresinde gün başına 3 Euro tutarında kalış bedelini ödeyecek olan yetişkinlerin ek olarak kabul edilmesi de mümkündür.

Katılmacıların I.(Etap) Aşamaya katılmak için en geç 15.05. tarihine kadar, II.(Etap) Aşamaya katılma için en geç 17.07. tarihine kadar  katılım formu sunmaları gerekir. Ayrıca tam katılım fiyatının % 10 oranındaki peşinat 15.05. / 17.07. tarihine kadar ödenmelidir. Kalanı katılmacıları gelip yerleştirilmesinde veya avans olarak banka havalesi yoluyla ödenecektir.

Bütün katılmacıların adı, soyadı ve doğum yılı, Düzenleme Komitesine en geç
15.05. . aşama) / 17. 07. (ІІ. aşama) tarihine kadar sunulmalıdır.

Düzenleme Komitesine önceden bilgi verilmek kaydı ile kalışın turnuva düzenlenmesinden sonra (veya önce) uzatılmasını da öneriyoruz. Konaklama, yemek ve gerekli spor tesislerinin kullanılması kapsayan fiyat kişi başına günde 20 Euro’dur.

Burgas – Primorsko – Burgas transferinin fiyatı 15 EURO
Varna – Primorsko – Varna transferinin fiyatı 30 EURO


Karadeniz sahilimizdeki tatil merkezlerinde yaz aylarında ve bütün ülkemizde yıl boyunca antrenman ve spor hazırlık kampları, kontrol (dostluk) maçlarının düzenlenmesi öneriyoruz.

 Bulgaristan Cumhuriyeti’nde unutulmaz günler geçirebilmeniz için katkıda bulunmaktan mutluyuz!

BG VOLEY Düzenleme Komitesi! 

 Bank account(Euro € ): DSK Bank PLC, Branch Blagoevgrad
IBAN:  / SWIFT: STSABGSF / AFVSTAR
                                                                                                                                                                      

Contact: English, Bulgarian (български), Russian (русский)
e-mail: volleyball@apesdar-bg.org
website: www.apesdar-bg.org

Mob. phones: +359 889562027 / +359 896879660

 Tyxo.bg counter